text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плочаID EK000307923

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плочаID: EK000307923

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.599 ден

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 84,5 x 50,1 × 54 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Карактеристики на Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча. Нето зафатнина на ладилникот: 84 lit, нето зафатнина на замрзнувачот: 14 lit, 2 стаклени полици во ладилникот, стаклена фиока, променлив смер на отварање на вратата, потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,36, димензии: 50,1x54x84,5cm, енергетска класа: A+, замрзнувач со 4 ѕвездички, гаранција: 60 месеци.
Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење Статички
Висина 84.5 cm
Ширина 50.1 cm
Длабочина 54 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!