text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO CSE 67300 GW, електричен шпоретIDEK000021449
Нашата најниска цена
18.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO CSE 67300 GW, електричен шпорет
Тип на производ Шпорет