text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko BBSE 123001 XD Сет фурна + плотна за вградувањеID EK000575548

Beko BBSE 123001 XD Сет фурна + плотна за вградувањеID: EK000575548

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
27.999 ден

Модел BBSE 123001 XD Тип Вграден сет Инсталациона плоча HIC 64402 Т Спецификација на плочата 4 стакло-керамички зони: - Предна лева страна:...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Модел BBSE 123001 XD

 • Тип Вграден сет
 • Инсталациона плоча HIC 64402 Т
 • Спецификација на плочата 4 стакло-керамички зони:
  - Предна лева страна: Ø 210 / 120 mm, 750 W / 2200 W
  - Десна предна страна: Ø160 mm, 1500 W
  - Назад лево: Ø 140 mm, 1200 W
  - Десен грб: Ø180 mm, 1800 W
 • Панел: Индикатор за топлина Да
 • Вградена рерна BBIE 123001 XD
 • Панел на рерната Метален
 • Екран/тајмер LED дисплеј: Пролог со контрола на допир
 • Притисни/Искокни (Скриени копчиња) Да
 • Стакло на вратата 2
 • Тип на печка Со вентилатор
 • Број на функции на рерната 6
 • Бустер Да
 • Тип на скара Електрична скара
 • Механички контроли Да
 • Тип на чистење Чистење со пареа (SteamShine)
 • Број на странични потпирачи 5
 • Навивач Да
 • Конвенционално готвење Да
 • Готвење со помош на вентилатор Да
 • Боја инокс
Тип на производ Вградливи сетови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на печка Комбинирана
Начин на чистење Каталистички
Енергетска класа А
Волумен на рерна 72 l
Број на програми 6
Грил програма Да
Пица програма Не
Одмрзнување Не
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Не
Телескопска водилка на извлекување Не
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Да
Меко затварање на врата Не
Ширина 59.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!