text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego COFGSMBI2080B Вградна фурнаID EK000595883

Fuego COFGSMBI2080B Вградна фурнаID: EK000595883

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

13.999 ден

Цена
10.999 ден

Седмична акција!

FUEGO COFGSMBI2080B  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

FUEGO COFGSMBI2080B

 • Вградна фурна
 • Црн емајл и црно стакло на вратата
 • Црни копчиња
 • Капацитет 80л
 • Со дигитален тајмер
 • 8 функции
 • Грил + вентилатор
 • Енергетска класа А
 • 1 тава
 • 1 внатрешна решетка
 • Димензија:60 cm
Тип на производ Рерни
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Волумен на рерна 80 l
Број на програми 8
Грил програма Да
Пица програма Не
Одмрзнување Не
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Да
Телескопска водилка на извлекување Не
Температурна сонда Не
Екран Не
Функција на време Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Не
Меко затварање на врата Не
Премаз против отисок од прст Не
Висина 60 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 56.7 cm
Нето тежина 30 kg
Бруто тежина 32 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!