text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE 61102 AWO, електричен шпоретIDEK000021498
Нашата најниска цена
12.989,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gorenje 61102 AWO, електричен шпорет
Тип на производ Шпорет