text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE BO615E10X Вградна рерна + ECT610SC Стаклокерамичка плочаIDEK000035866
Цена
28.812  ден

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2020

GORENJE BO615E10X Вградна рерна + ECT610SC Стаклокерамичка плоча
Начин на чистење Емајл
Тип на печка Вентилаторска
Енергетска класа А
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Фурни