text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE EC351XC, eлектричен шпоретIDEK000072726
Цена
25.990  ден
GORENJE EC351XC, eлектричен шпорет. Карактеристики: Енергетска класа:А, Димензии:60х85х60цм, Стаклокерамичка плоча:3 HiLight грејни зони + 1 HiLight двојна грејна зона (лево напред Круг 21/12 cm, 2...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

GORENJE EC351XC, eлектричен шпорет. Карактеристики: Енергетска класа:А, Димензии:60х85х60цм, Стаклокерамичка плоча:3 HiLight грејни зони + 1 HiLight двојна грејна зона (лево напред Круг 21/12 cm, 2,2 kW, десно напред Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, лево назад Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, десно назад Круг (hi-light) 18 cm, 1,8 kW), Максимална температура на рерната:275 °C, Мултифункционална рерна (BigSpace) - 65 l, горен и долен грејач, Осветлување, иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни на дрва за печење леб, Кружен грејач со вентилатор, Eco Clean емајл (рерна и плехови), Дополнително динамичко ладење на рерната DC+, Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), Потрошувачка на електрична енергија: 0,82 kWh (вентилаторска), 0,92 kWh (конвенционална)]
Начин на чистење Емајл
Тип на печка Вентилаторска
Енергетска класа А
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Шпорети