text.skipToContent text.skipToNavigation

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
17.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Рерни
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на печка Вентилаторска
Начин на чистење Хидролиза
Енергетска класа А
Волумен на рерна 77 l
Број на програми 11
Грил програма Да
Пица програма Да
Одмрзнување Да
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Да
Телескопска водилка на извлекување Не
Температурна сонда Не
Екран Да
Функција на време Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Не
Меко затварање на врата Да
Премаз против отисок од прст Да
Висина 59.5 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 56.4 cm
Нето тежина 26.4 kg
Бруто тежина 28.4 kg