text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje GBF22ILMF вградна рерна на пареаID EK000481578

Gorenje GBF22ILMF вградна рерна на пареаID: EK000481578

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
25.990 ден

Gorenje GBF22ILMF вградна рерна на пареа Капацитет: 77 l Енергетска класа: A+ Начин на поставување: Вграднa Димензии (ШхВхД): 595х595х564 mm Гаранција: 5 години Опција AirFry  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!