text.skipToContent text.skipToNavigation
INDESIT K6 C10(W)/R, електричен шпоретIDEK000021423
Цена
16.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.04.2020

INDESIT K6 C10(W)/R, електричен шпорет