text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG NV68A1110BS/OL вградна фурнаID EK000549793

SAMSUNG NV68A1110BS/OL вградна фурнаID: EK000549793

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
25.999 ден

Вистинска конвекциона печка SAMSUNG NV3300A со капацитет од 68 l, постојано загревање на секој агол, систем за механичко чистење, огромен капацитет од 68 l обезбедува поголема флексибилност, LED ди...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.03.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Вистинска конвекциона печка SAMSUNG NV3300A со капацитет од 68 l, постојано загревање на секој агол, систем за механичко чистење, огромен капацитет од 68 l обезбедува поголема флексибилност, LED дисплеј, супериорна енергија. ефикасност А, заштита од пренапон, тројно стакло на вратата од рерната, температурен опсег 50~250 °C, детска брава, дополнителна опрема: 1x квадратен сад за печење и 1x квадратна жичана решетка, Тежина: 31,4 kg, Гаранција: 2 години.
Тип на производ Рерни
Бренд Samsung
Гаранција 5 год.
Тип на печка Комбинирана
Начин на чистење Каталистички
Енергетска класа А
Волумен на рерна 68 l
Број на програми 12
Грил програма Да
Пица програма Да
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Не
Телескопска водилка на извлекување Да
Екран Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Да
Меко отварање на врата Да
Висина 59.5 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 57 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!