text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX сет: BO-608FAHTD X фурна + BH-04TVC плотна + гратис CHO-60PT070A X аспираторID EK000525029

VIVAX сет: BO-608FAHTD X фурна + BH-04TVC плотна + гратис CHO-60PT070A X аспираторID: EK000525029

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
28.270 ден

VIVAX вградна рерна BO-608FAHTD X Мултифунксионална вградна рерна A енергетска класа Дигитален тајмер. 8 програми на печење  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.06.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

VIVAX вградна рерна BO-608FAHTD X

 • Мултифунксионална вградна рерна
 • A енергетска класа
 • Дигитален тајмер.
 • 8 програми на печење
 • Црна боја
 • Напојување: 220/50Hz.

 

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ  
Моќност (V): 240
Волумен на рерната (L): 65
Висина (cm): 57,5
Ширина (cm): 59,5
Длабочина (cm): 59,5
Бр. на функции на печење: 8
Начин на управување: Дигитално
ЛЕД екран: Да
ЕКО функција: Да

 

Карактеристики на BH-04TVC плотна:

 • Сензор стакло-керамичка плоча
 • Бела боја
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Заштита за деца
 • Моќност 6 Kw
 • Ширина 60 см
 • Напојување 220/50Hz

 

Карактеристики на CHO-60PT070A X аспиратор:

Кујнските аспиратори VIVAX, со традиционален изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом! Аспираторот е опремен со алуминиумски филтри за маснотии кои се перат, кои овозможуваат ефикасно зафаќање и отстранување на влагата и чадот од маснотиите од вашето место за готвење.

 • VIVAX CHO-60PT070A X Вградлив Аспиратор
 • Моќност на моторот 70W
 • Бичавост: 51 dB
 • Енергетска класа (ново): А
 • Димезии (ШхВхД): 60 х 22,8 х 47,2
 • Боја: инокс
 • Брзини: 2
 • Гаранција: 3 години

Тип на производ Рерни
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Тип на печка Вентилаторска
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Волумен на рерна 65 l
Број на програми 7
Грил програма Да
Пица програма Не
Одмрзнување Не
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Не
Телескопска водилка на извлекување Не
Температурна сонда Не
Екран Да
Функција на време Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Не
Меко затварање на врата Не
Премаз против отисок од прст Не
Висина 57.5 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 59.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!