text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME BO-624MH G вградна рернаID EK000498150

VIVAX HOME BO-624MH G вградна рернаID: EK000498150

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.999 ден

VIVAX HOME BO-624MH G вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 8 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа <...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.03.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • VIVAX HOME BO-624MH G вградна рерна
 • Мултифункционална фурна
 • Дигитален тајмер
 • 8 програми
 • Енергетска класа: А
 • Вентилаторно печење на нивоа
 • Светло на рерна
 • COOL Touch Door - Двојно застаклена ладна врата
 • Странични решетки
 • Easy to Clean - Лесен за чистење емајл
 • 65L зафатнина
Тип на производ Рерни
Бренд Vivax
Тип на печка Вентилаторска
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Волумен на рерна 65 l
Број на програми 8
Грил програма Да
Пица програма Не
Одмрзнување Да
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Не
Телескопска водилка на извлекување Да
Температурна сонда Не
Екран Да
Функција на време Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Да
Меко отварање на врата Не
Висина 57.5 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 59.5 cm
Нето тежина 28 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!