text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME BO-624MH X вградна печкаID EK000498145

VIVAX HOME BO-624MH X вградна печкаID: EK000498145

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.300 ден

VIVAX HOME BO-624MH X вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 8 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа <...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 16.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Вградената печка VIVAX BO-624MH X со највисока енергетска ефикасност А овозможува побрзо и поедноставно печење.
Рерната има 3 програми + осветлување на рерната, што ја олеснува употребата за оние кои не сакаат премногу да ги комплицираат работите - класична програма со загревање на горните и долните грејачи и само на горната или само на долната греалка.
Вградената печка VIVAX BO-624MH X е едноставна, но исклучително ефикасна печка.
Рерната доаѓа со решеткана полица и плиток сад за печење.
 
Сите спецификации
 
Тип на печка Електрични
Волумен на рерната (l) 62
Моќност (W) 2200
Максимална температура на рерната 240°C
Број на програмата за печење 3
Програми Осветлување, Горна греалка, Конвенционално греење (Горна+долна греалка), Долна греалка
Тајмер Не
Дигитален дисплеј Не
Млазници за горилници Ладење на куќиштето со тангенцијален вентилатор
Водичи во рерната Релјефно
Опрема за рерната Полица со хромирана решетка, плитка чинија
Стакло на вратата од рерната што се откачува Тоа
вентилатор за печење Не
вентилатор за ладење на рерната Тоа
Рачка на рерната Метал
Енергетска ефикасност A
Материјал Нерѓосувачки челик/стакло
Боја Црното
ширина (cm) 59,5
висина (см) 57,5
Длабочина (cm) 59,5
Ширина на пакувањето (cm) 64,0
Висина на пакетот (cm) 62,0
Длабочина на пакување (см) 65,0
Маса на уредот (g) 28,0
Напојување 220-240 V AC
Приклучен кабел Да, без приклучок
Тип на производ Рерни
Бренд Vivax
Тип на печка Вентилаторска
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Волумен на рерна 65 l
Број на програми 8
Грил програма Да
Пица програма Не
Одмрзнување Да
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Не
Телескопска водилка на извлекување Да
Температурна сонда Не
Екран Да
Функција на време Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Да
Меко затварање на врата Не
Висина 57.5 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 59.5 cm
Нето тежина 28 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!