text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME BO-654PH G вградна рернаID EK000455354

VIVAX HOME BO-654PH G вградна рернаID: EK000455354

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
12.999 ден

VIVAX HOME BO-654PH G вградна рерна Максимална моќност: 240V Волумен на печка (L): 65 Висина (cm): 59,5 Ширина (cm): 59.5 Длабочина (cm): 57,5<...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • VIVAX HOME BO-654PH G вградна рерна
 • Максимална моќност: 240V
 • Волумен на печка (L): 65
 • Висина (cm): 59,5
 • Ширина (cm): 59.5
 • Длабочина (cm): 57,5
 • Број на функции на печење: 8
 • Начин на управување: Дигитално
 • LED екран: Има
 • ECO функција: Има
 • Енергетска класа: A

 

Уште помоќна, печка со 8 програми ве нови до совршенство! Освен класична програма на загревање на долниот греач овде е и “Grill” функцијата на користење на печката како и загревање на печката со венитлатор. Копчето работи на "push" систем и ја прави печката поелегантна и префинета. Со рерната доаѓаат садови за печење како и решетка за во рерната.

тип на производ Рерни
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Тип на печка Вентилаторска
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Ширина 59.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!