text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO FSE 66000GW ШпоретIDEK000036788
12.999,00 ден
Нашата најниска цена
9.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2019

BEKO FSE 66000GW Шпорет
Бренд Beko
Тип на производ Шпорет