text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO FSS 67000 ШпоретIDEK000036784
Нашата најниска цена
16.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO FSS 67000 Шпорет
Бренд Beko
Тип на производ Шпорет