text.skipToContent text.skipToNavigation

FUEGO FG 4280 W, 2.5KW, 42L Мини шпоретID EK000586317

FUEGO FG 4280 W, 2.5KW, 42L Мини шпоретID: EK000586317

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.199 ден

Мини шпорет FUEGO FG 4280 W, 2.5KW, 42L М...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Мини шпорет FUEGO FG 4280 W, 2.5KW, 42L

  • Мини шпорет
  • Моќност:2.5KW
  • Капацитет:42L
  • Грејни плочи:145-1000W/180-1500W
  • Димензии на рерна:36x52x44cmm
Бренд Fuego
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!