text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FG FS6040W ШпоретID EK000576141

Fuego FG FS6040W ШпоретID: EK000576141

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.999 ден

Шпорет 4 рингли 3 функции на рерната Механички контроли 1 тава + 1 решетка Димензии:85х60х58cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Шпорет
  • 4 рингли
  • 3 функции на рерната
  • Механички контроли
  • 1 тава + 1 решетка
  • Димензии:85х60х58cm
Тип на производ Шпорети
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Тип на шпорет Електрични
Енергетска класа А
Поклопец Лим
Волумен на рерна 56 l
Тип на печка Вентилаторска
Број на функции на рерната 3
Телескопска водилка на извлекување Не
Број зони за готвење 4
Ширина 60 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!