text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FUEGO FGFSF 6022 W ШпоретID EK000576128

Fuego FUEGO FGFSF 6022 W ШпоретID: EK000576128

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.499 ден

Цена
11.999 ден

Шпорет 2 струја + 2 плин 3 функции на рерната Механички контроли Капацитет на рерната:56L Вентилатор 1 тава + 1 решетка Димен...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Шпорет
  • 2 струја + 2 плин
  • 3 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Капацитет на рерната:56L
  • Вентилатор
  • 1 тава + 1 решетка
  • Димензии:85x60x58cm
Тип на производ Шпорети
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Тип на шпорет Комбинирани
Енергетска класа А
Поклопец Лим
Волумен на рерна 56 l
Тип на печка Вентилаторска
Број на функции на рерната 3
Телескопска водилка на извлекување Не
Број зони за готвење 4
Ширина 60 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!