text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE OM 33 HPX Мини шпоретIDEK000067540

Цена
6.350 ден
GORENJE OM 33 HPX Мини шпорет/Зони за готвење/Број на зони за готвење: 2/Дијаметар на зона за готвење 1: 185 mm/Дијаметар на зона за готвење 2: 150 mm/Волумен на рерната: 33 l/Максимална температур...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE OM 33 HPX Мини шпорет/Зони за готвење/Број на зони за готвење: 2/Дијаметар на зона за готвење 1: 185 mm/Дијаметар на зона за готвење 2: 150 mm/Волумен на рерната: 33 l/Максимална температура на печење: 230 °C/Облик на грејачот: M облик/Осветлена внатрешност/Конвекција/Двојно застаклена врата/Врата од не'рѓосувачки челик/Индикатор на работење/Број на нивоа за печење: 3/Метална решетка/Ширина на решетката за печење: 350 mm/Длабочина на решетката за печење: 283 mm/Тава за печење/Ширина на тавата за печење: 350 mm/Длабочина на тавата за печење: 270 mm/Висина на тавата за печење: 25 mm/Висина на тавата за печење: 25 mm/Рачка за лесно отстранување на решетката/Дел за трошки/Дел за трошки на извлекување/Осветлена внатрешност/Нелизгачки ногарки/Ладни рачки/Сигурносен стандард CE A13/Димензии (ШxВxД): 45 × 32,4 × 30 cm