text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX EBB 2121 Вградена рернаIDEK000033425
Нашата најниска цена
11.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX EBB 2121 Вградена рерна,Вентилатор,дигитален тајмер,Дисплеј
Тип на производ Шпорет