text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje TG50NG бојлерID EK000527317

Gorenje TG50NG бојлерID: EK000527317

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.990 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

WATER HEATER TG50N-TG50NG GOR

ВИСОКОКВАЛИТЕТНАТА ИЗОЛАЦИЈА

 
Висококвалитетната и еколошка топлинска изолација обезбедува најекономична потрошувачка на енергија и минимална загуба на топлина.
 

 

 

 

 
 
Тип на производ Бојлери
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Енергетска класа D
Тип на бојлер Под висок притисок
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!