text.skipToContent text.skipToNavigation
ВИВАKC ХОМЕ вентилатор ступни ТФ-61IDME-y74041
Цена
1.899  ден
Изнимно практичан и лаган Виваkc самостојеќи ступни вентилатор ТФ-61 снаге 60 В хлади и освјежава уз три различите брзине рада и три врсте пухањ: натурал, слееп и нормал. Изаберите омилјени прогр...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Изнимно практичан и лаган Виваkc самостојеќи ступни вентилатор ТФ-61 снаге 60 В хлади и освјежава уз три различите брзине рада и три врсте пухањ: натурал, слееп и нормал. Изаберите омилјени програм пухањ или намјестите тимер од 2 сата. Опустите се на посебан начин, тако што ќете улити омилјено етерично улје у одговарајуќи отвор и уживати у мирисном простору цијели дан. Могуќност осцилације и висина од 79 центиметара штеди простор, па га можете поставити и у најуже кутове без истицањ.