text.skipToContent text.skipToNavigation

CORDYS CVE-31T вентилаторID EK000546418

CORDYS CVE-31T вентилаторID: EK000546418

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
1.290 ден

Бренд: CORDYS Тип на производ: Вентилатор за на маса Моќност: 40 W Со три брзини Дијаметар: 30 cm Висина: 50 cm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Вентилатор за маса CVE-31T Дијаметар 30 cm, Моќност 40W, со осцилација, 3 брзини

 

Основни карактеристики  
Дијаметар[cm]: 30
Моќност (W): 40
Висина (cm): 50
Со осцилации: Да
   
Контролна плоча: Механичка
LED идникатор: Не
Далечински управувач: Не
тип на производ Вентилатор
Бренд Vivax
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!