text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra FP-1601S Стоечки вентилаторID EK000211281

Iskra FP-1601S Стоечки вентилаторID: EK000211281

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.999 ден

Цена
6.299 ден

Јачина: 75w Напон: 220-240v~50/60Hz Дијаметар: Ø 40cm Функција на нишање: 75 степени Подесување на наклон: 15 степени 3 брзини 3 крилна перка Часовник: до 7,5h Далечинско управување Функција за рас...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Јачина: 75w Напон: 220-240v~50/60Hz Дијаметар: Ø 40cm Функција на нишање: 75 степени Подесување на наклон: 15 степени 3 брзини 3 крилна перка Часовник: до 7,5h Далечинско управување Функција за распрскување вода Заштита од прегревање Гумирано подножје на ногалката Должина на кабел: 1,5m
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!