text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX AC-6081 Air Cooler разладувач/вентилаторIDEK000074156
5.874,00 ден
Нашата најниска цена
3.599,00 ден
Air Cooler AC-6081 вентилаторот е уникатен 3 во 1 уред со моќност од 60W. Ладење, прочистување на воздухот и навлажнување на воздухот се опциите кои ги извршува овој уред. Со три брзини на работ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Air Cooler AC-6081 вентилаторот е уникатен 3 во 1 уред со моќност од 60W. Ладење, прочистување на воздухот и навлажнување на воздухот се опциите кои ги извршува овој уред. Со три брзини на работа и 8 литри капацитет на резервоарот за вода овој уред ќе ви овозможи брзо и долго разладување на просторот.
Бренд Vivax
Тип на производ Вентилатор