text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX AC-6511R Air Cooler разладувач/вентилаторID EK000401154

VIVAX AC-6511R Air Cooler разладувач/вентилаторID: EK000401154

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

4.999 ден

Цена
3.999 ден

VIVAX AC-6511R Air Cooler разладувач/вентилатор Моќност: 65W Висина: 72cm Тајмер функција: до 7,5 часа Гаранција 12 месеци Бренд: VIVAX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Air Cooler AC-6511R вентилаторот е уникатен 3 во 1 уред со моќност од 65W. Ладење, прочистување на воздухот и навлажнување на воздухот се опциите кои ги извршува овој уред. Со три брзини на работа и 10 литри капацитет на резервоарот за вода овој уред ќе ви овозможи брзо и долго разладување на просторот. Има далечински управувач. Висина 72cm, тајмер функција до 7,5 часа. Гаранција 12 месеци. Уредот доаѓа со тркалца за полесно преместување од една во друга просторија.
тип на производ Вентилатор
Бренд Vivax