text.skipToContent text.skipToNavigation

Калорифер Dinamic 2586IDEK000330691

Калорифер Dinamic 2586ID:EK000330691

Цена
599 ден
Спецификиации на Калорифер Dinamic 2586: Моќност: 2000 W 2 степени на моќност: 1000W/2000W 3 степени на дување: толпо, жешко и фен Користи вентилатор за издувување на топлината Термо регулатор Зашт...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спецификиации на Калорифер Dinamic 2586:

  • Моќност: 2000 W
  • 2 степени на моќност: 1000W/2000W
  • 3 степени на дување: толпо, жешко и фен
  • Користи вентилатор за издувување на топлината
  • Термо регулатор
  • Заштита од прегревање
  • Рачка за носење
Останато 2000
Тип на производ Електрични греалки
Бренд Dinamic