text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE OPTIHEAT 2000MP панелна греалкаIDEK000079754
4.490  ден
Цена
3.899  ден
GORENJE OPTIHEAT 2000MP панелна греалка. Каратеристики: Тајмер, Осигурувач: 10 A, тип на напојување: AC, Фреквенција: 50 Hz, Место на употреба: Собен, Приклучна моќ: 2.000 W, Моќност на греачот: 2....

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

GORENJE OPTIHEAT 2000MP панелна греалка. Каратеристики: Тајмер, Осигурувач: 10 A, тип на напојување: AC, Фреквенција: 50 Hz, Место на употреба: Собен, Приклучна моќ: 2.000 W, Моќност на греачот: 2.000 W, Приклучна моќ(V): 230 V, Димензии (ШxВxД): 92 × 43 × 24 cm, Димензии на амбалажата (ШxВxД): 101 × 43 × 11 cm, Нето тежина на апаратот: 5,5 kg, Бруто тежина на апаратот: 6,56 kg, Приклучна моќ: 2.000 W, Осигурувач: 10 A. Гаранција 24 месеци.
Тип на греалка Конвектроски греалки
Загревање на просторот 20 m3
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.