text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX CH-2009FW Конвекторска греалкаIDEK000079408
2.374  ден
Цена
1.499  ден
VIVAX CH-2009FW конвекторска греалка, 2 степени на моќност 1200/2000 W, самостоечка опција за поставување на ѕид, заштита од прегревање, 12 месеци гаранција.

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2020

VIVAX CH-2009FW конвекторска греалка, 2 степени на моќност 1200/2000 W, самостоечка опција за поставување на ѕид, заштита од прегревање, 12 месеци гаранција.
Тип на греалка Конвектроски греалки
Загревање на просторот 20 m3
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.