text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX OH-112500B Радијатор на масло со 11 ребраIDEK000079411
3.874  ден
Цена
2.499  ден
Радијатор на масло VIVAX OH-112500B има 11 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени тркалца . Моќност 2500 W, заштита од прегревање, променлив термостат, 3 степени на моќност, гаранци...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2020

Радијатор на масло VIVAX OH-112500B има 11 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени тркалца . Моќност 2500 W, заштита од прегревање, променлив термостат, 3 степени на моќност, гаранција 12 месеци.
Тип на греалка Радијатори на масло
Загревање на просторот 20 m3
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.