text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX OH-133004F Радијатор на масло со 13 ребраIDEK000079492
4.624  ден
Цена
2.999  ден
Радијатор на масло VIVAX OH-133004F има 13 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени тркалца . Моќност 2500 W+400W, со вентилатор, заштита од прегревање, променлив термостат, 3 степени...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Радијатор на масло VIVAX OH-133004F има 13 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени тркалца . Моќност 2500 W+400W, со вентилатор, заштита од прегревање, променлив термостат, 3 степени на моќност, гаранција 12 месеци.
Тип на греалка Радијатори на масло
Загревање на просторот 20 m3
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.