text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX PH-2001 Панелна греалкаIDEK000079409
2.874  ден
Цена
2.299  ден
VIVAX PH-2001 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност, променлив термостат, заштитa од прегревање и можност за монтажа на ѕид, индикатор на работа, водоотпорна IP24 заштита, алуми...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

VIVAX PH-2001 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност, променлив термостат, заштитa од прегревање и можност за монтажа на ѕид, индикатор на работа, водоотпорна IP24 заштита, алуминиумски греачи елемент, 12 месеци гаранција.
Тип на греалка Конвектроски греалки
Загревање на просторот 20 m3
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.