text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX PH-2502 Панелна греалкаID EK000037980

VIVAX PH-2502 Панелна греалкаID: EK000037980

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.890 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX PH01-2500 панелна греалка, моќност 2500 W, со 2 степена на моќност, заштитa од прегревање и можност за монтажа на ѕид, водоотпорна.
Тип на производ Електрични греалки
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
Моќност 2500 W