text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX PH01-2001 Панелна греалкаID EK000037976

VIVAX PH01-2001 Панелна греалкаID: EK000037976

Цена
2.999 ден
VIVAX PH01-2001 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност , заштите од прегревање и можност за монтажа на ѕид, водоотпорна.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 01.06.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX PH01-2001 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност , заштите од прегревање и можност за монтажа на ѕид, водоотпорна.

Тип на производ Електрични греалки
Гаранција 1 год.
Бренд Vivax
Моќност 2000 W