text.skipToContent text.skipToNavigation

Печка TRGOPRODUKT Thalia EKOID EK000330484

Печка TRGOPRODUKT Thalia EKOID: EK000330484

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.599 ден

Спецификации на Печка TRGOPRODUKT Thalia EKO: Печка Моќ: 5.5 kW Погоден за простории до 30 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 74,5 x 40 x 39 /cm Тежина : 45 кг Вид гориво: дрво, брикети, јаглен Боја: ц...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спецификации на Печка TRGOPRODUKT Thalia EKO:

  • Моќ: 5.5 kW
  • Погоден за простории до 30 m2
  • Големина ( a x b x h /cm) : 74,5 x 40 x 39 /cm
  • Тежина : 45 кг
  • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
  • Боја: црна
  • Преграда за чување суви и влажни дрва
  • Горна плоча од леано железо
  • Опремен со два рачни амортизери: –преден амортизер за контрола на довод на воздухот – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
Тип на производ Шпорети
Бренд Trgo-Produkt
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!