text.skipToContent text.skipToNavigation

Печка TRGOPRODUKT Thalia NellaIDEK000330488

Печка TRGOPRODUKT Thalia NellaID:EK000330488

11.490 ден
Цена
10.100 ден
Моќ: 6,5 kW Погоден за простории до 36 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40 /cm Тежина : 63 кг Вид гориво: дрво, брикети, јаглен  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.09.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спецификации на Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella:

  • Моќ: 6,5 kW
  • Погоден за простории до 36 m2
  • Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40 /cm
  • Тежина : 63 кг
  • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
  • Боја: црна
  • Дрвени рачки на вратите
  • Преграда за чување суви и влажни дрва
  • Опремен со два рачни амортизери: –преден амортизер за контрола на довод на воздухот – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
Тип на производ Шпорети
Бренд Trgo-Produkt