text.skipToContent text.skipToNavigation
Blist B22 печка на цврсто горивоIDEK000038111
Цена
10.390  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Blist B22 печка на цврсто гориво. Челична врата и плотна; Моќност: 9-10kW; Нето тежина: 80кг; Димензии: 500x450x930 мм
Централно греење Не
Загревање на просторот 50 m3
Бренд Blist
Гаранција 1 год.