text.skipToContent text.skipToNavigation
Blist Ekonomik LM печка на цврсто горивоIDEK000038094
Цена
5.290  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Blist Ekonomik LM печка на цврсто гориво. Челична врата и плотна; Моќност: 5-7kW; Нето тежина: 38кг; Димензии: 330x360x930 мм
Централно греење Не
Загревање на просторот 35 m3
Бренд Blist
Гаранција 1 год.