text.skipToContent text.skipToNavigation

Alfa Plam EK-550 DeLux каминID EK000330359

Alfa Plam EK-550 DeLux каминID: EK000330359

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

23.680 ден

Цена
22.690 ден

Тип на гориво: јаглен, дрво Димензии: 78 x 96,5 x 61,2 сm Површина на загревање: 25 м2 Волумен на загревање: 63м3 Капацитет: 5kw Боја: Кафена  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спецификации на Kamin Alfa Plam EK-550 DeLux:

  • Тип на гориво: јаглен, дрво
  • Димензии: 780x965x612mm
  • Димензии на рерна: 550x450x195mm
  • Површина на загревање 25м2
  • Волумен на загревање 63м3
  • Капацитет 5kw
  • Боја:Кафена
Тип на производ Шпорети
Бренд PRITY
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!