text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE KAS35NF1N + KAS35ZN, Клима уред [3,5kW]IDEK000035983
Цена
17.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

GORENJE KAS35NF1N + KAS35ZN, Клима уред [3,5W]. Разладна моќност: 3.520 W. Потрошувачка на ел. енергија при ладење: 1.100 W. Грејна моќност: 3.660 W. Потрошувачка на ел. енергија при греење: 1.020 W. Енергетска класа: А. Максимална должина на цевките: 20 m. Максимална висинска разлика: 8 m. Автоматско работење. Турбо функција. Димензии (ШxВxД): 77 × 18,8 × 25,5 cm