text.skipToContent text.skipToNavigation

HISENSE Energy pro QE35XV0E (G/W) Инвертер клима уред [3,5kW]ID EK000411717

HISENSE Energy pro QE35XV0E (G/W) Инвертер клима уред [3,5kW]ID: EK000411717

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
49.990 ден

HISENSE Energy pro QE35XV0E (G/W) Инвертер клима уред [3,5kW] Капацитет на греење: 4,2 kW Капацитет на ладење: 3,5 kW Намена: до 40 m2 простор енергетска ефикасност: A+++/A+++ до -20C инвертер уред  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Клими за дом
Бренд Hisense
Вредност на греење 4.2 kW
Вредност на ладење 3.5 kW
Намена на климата за простор од 26 до 35 m2
Енергетски степен на греење A+++
Енергетски степен на ладење A+++
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!