text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX 5,5kW клима уред, ACAGR7-18-BR5IDEK000074182
Цена
23.990  ден
MAX 5,5kW клима уред, MIAC-12INV-IFACAGR7-18-BR5 . Карактеристики: Фреон: R410A, Mоќност на ладење/ греење: 4800W/5300, Капацитет на одвлажнување: 1.8L/h, Звучнoст при ладење (Hi/Mi/Lo) на внатрешн...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

MAX 5,5kW клима уред, MIAC-12INV-IFACAGR7-18-BR5 . Карактеристики: Фреон: R410A, Mоќност на ладење/ греење: 4800W/5300, Капацитет на одвлажнување: 1.8L/h, Звучнoст при ладење (Hi/Mi/Lo) на внатрешната единица: 42/38/31dB(A), Звучнoст на надворешната единица:56 dB(A), Димензии на внатрешната единица (ШхВхД): 849x289x210 mm, Димензии на надворешната единица (ШхВхД): 848x320x540, Работнa температура:-7<°C<43