text.skipToContent text.skipToNavigation
NEO LIFE G12R41 3,5kW клима уредIDEK000074776
Цена
16.499  ден
NEO LIFE G12R41 12000BTU 3,5kW клима уред. Карактеристики: Капацитет на ладење: 3,25kW, капацитет на греење: 3,40kW, потрошувачка за ладење: 1.012W, потрошувачка за греење: 941W, работна температу...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

NEO LIFE G12R41 12000BTU 3,5kW клима уред. Карактеристики: Капацитет на ладење: 3,25kW, капацитет на греење: 3,40kW, потрошувачка за ладење: 1.012W, потрошувачка за греење: 941W, работна температура: -7 C до 24 C, проток на воздух:550m3, бучавост 39dB, енергетска класа: А, еколошки плин R410, тежина на внатрешна единица 8,5КГ, тежина на надворешна единица: 30КГ, наменето до 30м2 простор.