text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL DF DESIGN 2,5kW клима уредIDEK000035567
Цена
11.300  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

VIVAX COOL DF DESIGN 2,5kW клима уред ACP-09CH25AED