text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уредIDEK000035581
Цена
16.666  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.08.2020

VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред ACP-12CH35AED