text.skipToContent text.skipToNavigation

Bosch Air 6000 прочистувач на воздухID EK000573083

Bosch Air 6000 прочистувач на воздухID: EK000573083

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
36.900 ден

Прочистувач на воздух Air 6000  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Прочистувач на воздух Air 6000

 
  • Моќен прочистувач на воздух Air 6000 за чиста и здрава просторија
  • Отстранува 99,9 % од сите загадувачи како полен, животински влакна, прашина, вируси и непријатни мириси од воздухот
  • Го филтрира воздухот во простории со големина до 125 m²
  • Го прочистува воздухот со високи перформанси на CADR од 600 m³/h
  • Има автоматски режим на работа и паметни сензори за мерење на квалитетот на воздух, температурата како и влажноста на воздухот.

Едноставно чист и здрав воздух во Вашиот дом

Благодарение на пред филтерот, филтерот со активен јаглен, HEPA 13 филтерот и антибактерискиот филтер, 99,9 % од сите загадувачи како полен, алергени, прашина, вируси, бактерии и непријатни мириси се отстрануваат од воздухот. Индикаторот за одржување покажува кога филтерот треба да се замени.

*Филтерот се продава како додаток

Лесно ракување со LED Display и светлосен прстен

Тековниот квалитет на воздухот може да го следите преку бојата на светлосниот прстен: сина, виолетова, портокалова, црвена. Покрај тоа, Air 6000 има лед екран на допир со 6 копчиња за лесен избор на режим. Интеракцијата со BOSCH прочистувачот на воздух е интуитивна и разбирлива.

Тивок режим

Во тивок/ноќен режим, прочистувачот на воздух работи тивко при
ниска брзина, Led светлата и екранот се исклучуваат.

Тип на производ Прочистувач на воздух
Бренд Bosch
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!