text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Прочистувач на воздух Honeywell HA010EIDEK000025140
6.590  ден
Цена
4.000  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.09.2020

Прочистувач на воздух Honeywell HA010E
Акција cistenjezaliha