text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Mi Air Purifier 2H прочистувач на воздухIDEK000226048
Цена
8.990  ден
Mi Air Purifier 2H

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Mi Air Purifier 2H
Вид регулатор на влажност Прочистувач на воздух
Бренд Xiaomi
Гаранција 1 год.
Тип на производ Прочистувачи на вода и воздух